Oto nasz główny projekt

Sportowa Liga Firm to rozgrywki, w których biorą udział zespoły pracowników na co dzień działających ze sobą zawodowo. Tworząc reprezentację swojej firmy, stanowią drużynę, która mierzy się z reprezentacjami innych firm w warunkach ligowych. Pozwala to w długofalowej perspektywie na osiągnięcie znakomitych efektów integrujących.

Integracja

Na boisku zbudujesz relacje oparte na szczerym zaufaniu. Twojej firmie się to opłaci, a pracownicy będą szczęśliwi i wdzięczni.

Trofea & Emocje

Zmierzysz się w walce pełnej emocji o prawdziwe trofea. Odbierzesz puchar, medal oraz statuetkę z rąk znanych sportowców reprezentacji Polski.

Kondycja

Zadbasz o swoją kondycję, dobrze się przy tym bawiąc. Uprawiaj swój ulubiony sport i ciesz się pozytywnym wpływem tej aktywności na Twoje zdrowie.

Reklama

Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna. Tworzone przez nas filmy oraz zdjęcia z każdej rywalizacji będą jej wyjątkową wizytówką.

Najlepsze obiekty

Nasze rozgrywki odbywają się na prestiżowych obiektach! Zagraj na Stadionie Śląskim, Spodku oraz Kresowej.

Skróty meczów

Z każdego meczu przygotowujemy skrót video, w którym znajdują się bramki lub punkty oraz najciekawsze akcje.

Wywiady

W trakcie trwania sezonu przeprowadzamy wywiady z uczestnikami.

Gala finałowa

Koniec sezonu zwieńczamy Galą finałową, na której nagrody wręcza znany polski sportowiec. Bawimy się do białego rana!

Zintegruj swój zespół

Zacznij sportowo rywalizować z innymi firmami i buduj zaufanie wewnątrz swojej drużyny!

Dane firmy

Szybkie linki

Kontakt

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.
Obowiązki informacyjne beneficjenta wynikają z umowy z PFR SA:
§ 14 lit i) Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” zobowiązuje beneficjenta do „umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych);”
starphone-handsetheart-pulsesmilebullhorn