Certyfikat Aktywnej Firmy

Certyfikat przyznawany jest firmom, które skorzystały z naszych usług, a tym samym przyczyniły się do zaktywizowania swoich pracowników.

Jak uzyskać certyfikat?

Aby uzyskać certyfikat, weź udział w jednym z naszych projektów: Sportowej Lidze Firm lub FirmoGraniu. Możesz też we współpracy z nami zorganizować turniej sportowy lub w inny sposób zaktywizuj swoich pracowników.

Kto jest wystawcą?

Wystawcą certyfikatu jest Aktywna Firma sp. z o. o., właściciel marek Sportowa Liga Firm oraz FirmoGranie.

Dane firmy

Szybkie linki

Kontakt

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.
Obowiązki informacyjne beneficjenta wynikają z umowy z PFR SA:
§ 14 lit i) Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” zobowiązuje beneficjenta do „umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych);”
phone-handset